Opinie naszych kursantów

Kurs na kierownika prowadzony był na wysokim poziomie pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Profesjonalizm oraz wskazówki są bardzo pomocne w wykonywaniu codziennej pracy. Forma kursu okazała się bardzo wygodna a przekazane informacje oceniam bardzo wysoko. Chętnie polecę znajomym.
Joanna Brzezicka
Kurs bardzo dobrze przygotowany. Treść przystępna i jasna przekazana. Podobał mi się podział na konkretne moduły, które kończyły się quizem. Dzięki temu w prostu sposób przyswoiłem niezbędną wiedzę. Na miejscu egzaminu były też świetne i rzetelnie przygotowane zajęcia praktyczne. Sam test nie był podchwytliwy i w pełni oparty na wiedzy zawartej w Kursie. Kurs godny polecenia dla każdego!
Paweł Wrona
Osobiście byłam zachwycona szkoleniem na kierownika kolonii, które zostało przygotowane przez firmę Mały Geniusz. Szkolenie jest bardzo czytelne, wszystko jest wytłumaczone w sposób łopatologiczny, klarowny i bez problemu zdałam egzamin. Wartość merytoryczna jest na wysokim poziomie a i forma online sprzyja nauce:) Polecam!
Joanna Kleparska
Kurs na kierownika kolonii, przeszedł sprawnie i profesjonalnie. Informacje, które pozyskałam na kursie były w 100% dostosowane do wymogów. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą rzetelnie wykonywać obowiązki na powyższym stanowisku.
Sylwia Zalewska
Kurs online zawiera wiele pomysłów i cennych rad, które na pewno wykorzystam w przyszłości jako wychowawca. Kurs stacjonarny z pierwszej pomocy przeprowadzony treściwie i w bardzo przyjemnej atmosferze.
Patrycja Bułka
Rzeczowo, treściwie, w przystępnej formie i tanio. Kurs dostępny jest w postaci czytelnych prezentacji z merytorycznym omówieniem. Część praktyczna również bez zarzutu, wszystkie dokładnie takie jakie powinno być. Chyba najlepsze omówienie pierwszej pomocy online z jakim miałem styczność.
Patryk Cyplik
Kurs wychowawcy online przekazuje bardzo dużo przydatnych informacji. Dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, a cześć utrwalić. Zajęcia praktyczne z pierwszej pomocy przeprowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Natalia Jaworska
Bardzo praktyczny kurs, prowadzony przez doświadczonych wychowawców i kierowników, którzy przekazują rzetelną widzę oraz dają wskazówki i rady dotyczące pracy. Przyjemna forma kursu – tematy są podzielone, a n koniec każdego tematu można sprawdzić swoją wiedzę poprzez krótki test. Każde nagranie z wiedzy praktycznej zawiera zadania, które ułatwiają zapamiętywanie i utrwalanie informacji. Bardzo polecam.
Kornelia Krasoń
Bardzo dobrze przygotowany kurs. Najbardziej podobały mi się zajęcia online z Kamilą. Bardzo dokładnie je prowadziła. Widać włożone serce i czas w przygotowanie i przeprowadzenie zajęć. Również wspaniałe były zajęcia na żywo oraz online z pierwszej pomocy. Bardzo konkretne i przypominające najważniejsze rzeczy.
Kinga Wasążnik
Kurs spełnił moje oczekiwania i odpowiedział na pytania jakie miałem w głowie przed jego rozpoczęciem. Warsztaty do pracy samodzielnej były dobrze omówione i rozwijające. Forma wypowiedzi i nagrań była bardzo dobra, a osoby prezentujące mówiły zrozumiale. Bardzo doceniam miłe przerwy na pokazanie kota do kamery. Wszystkie odnośniki i przykłady formularzy były przejrzyste i łatwo dostępne.
Grzegorz Żak
Kurs jak najbardziej godny polecenia, dużo wiedzy zawartej w każdym module. Zdobyta wiedza zdecydowanie się przyda i będzie praktykowana. Kurs pierwszej pomocy był bardzo przyjemny i edukujący. Dużo przykładów z praktycznego życia wychowawcy.
Dagmara Koczyńska
Uczestniczyłam w kursie na kierownika kolonii, który szczerze polecam. Po kursie zostałam zatrudniona w Małym Geniuszu. Materiał na kursie podzielony jest na działy tematyczne, co ułatwia proces nauki. Kurs jest w formie wykładów, wraz z prezentacjami i slajdami, na których zawarte są najważniejsze informacje. Bardzo fajne są omówienia różnych casów, które mogą wydarzyć się na koloniach, wiedza przedstawiona jest w praktyczny sposób.
Joanna

Notice: Undefined index: options in /home/malygen/domains/kurswychowawcy.com/public_html/wp-content/plugins/pro-elements/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

KONTAKT

kontakt@kurswychowawcy.com

+48 570 888 311

Logowanie