Dajemy możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia po ukończonym kursie

Jako organizatorzy 640 turnusów półkolonii dla ponad 15 tysięcy dzieci, oprócz merytorycznych treści w naszych kursach online możemy Ci również zaproponować pracę. Szukamy otwartych osób, które lubią pracę z dziećmi i czerpią z tego dużą satysfakcję:)

Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji do Małego Geniusza jest przesłanie swojego CV. Dla osób, które będą u nas zatrudnione oferujemy zwrot 50% kosztów kursu.

Kto może dołączyc do naszego zespołu?

WYCHOWAWCA

KIEROWNIK

MISTRZ

Jak wygląda proces rekrutacji?

Odpowiedz na nasze ogłoszenia wysyłając swoje CV oraz wypełniając formularz, dzięki czemu szybciej i sprawniej przebiegnie proces rekrutacji.
Po dokładnym zapoznaniu się z formularzem oraz Twoim CV zadzwonimy do Ciebie w celu odbycia rozmowy rekrutacyjnej, która potrwa około 30-40 minut.
Podejmujemy decyzję o zatrudnieniu. Niezależnie od wyniku rekrutacji dostaniesz od nasz informację zwrotną czy możemy Ci zaproponować pracę, czy nie.
Na starcie zapewniamy szkolenie, podczas którego krótko wyjaśnimy jakie są zasady organizacji półkolonii, pokażemy metody pracy z dziećmi, wyjaśnimy jak wygląda grafik i czego możesz się spodziewać.
Zaczynasz swoją przygodę na półkoloniach Małego Geniusza! 🙂

Jak aplikować?

W celu przyspieszenia procesu rekrutacji prosimy o wypełnienie krótkiego formularza poprzez kliknięcie poniżej w przycisk "Aplikuj"

Dlaczego warto u nas pracować?

Organizujemy kursy dla wychowawców i kierowników, które są polecane przez znanych organizatorów wypoczynku. Polecamy pracę u naszych partnerów:

KONTAKT

kontakt@kurswychowawcy.com

+48 570 888 311

Logowanie